Med utsikt over utallige små fjell (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. er en av de ledende produsentene og leverandørene av 5kwh ip44 industriell bærbar kraftstasjon i Kina. Vi har verdens-ledende produksjonsutstyr og sterke produksjonsevner. Velkommen til engros bulk premium 5kwh ip44 industriell bærbar kraftstasjon fra fabrikken vår.
R5|5kWh-Klasse IP44 industrikraftverk
5040Wh industriell bærbar kraftstasjonsprodusent for høy-mobilkraftprosjekter
R5 flytter industriserien inn i 5kWh-klassen med 5040Wh LiFePO4-lagring, bekreftet IP44-beskyttelse og en toppklassifisering på 7000W. Den nåværende EU-konfigurasjonen gir opptil 5000W AC-utgang, mens den amerikanske konfigurasjonen gir 4000W nominell AC-utgang.
Industriell kjøpsbeslutning
R5 er det industrielle valget med høyere-energi når R3 kjøretid ikke er nok
R5 er plassert over R3 for prosjekter som trenger en større intern energireserve. Beslutningen bør være basert på kjøretid, elektrisk versjon, transportkrav og miljøvern-ikke på en enkelt overskriftseffekt.
5040Wh grunnkapasitet
Mer lagret energi støtter lengre driftsvinduer før et utvidelsesbatteri legges til.
Bekreftet IP54
Bruk R5 der inntrengningsbeskyttelse er en del av produktvalgskriteriene-; be om formelle bevis når prosjektet krever en rapport.
EU 5000W / US 4000W
Kontinuerlig AC-utgang varierer etter markedsversjon og må forbli atskilt i tilbudet.
68,3 kg hjulchassis
Flytting av store hjul og håndtaksstøtte, men håndteringsplaner bør gjenspeile enhetens industrielle vekt.
EU / USA versjonsmatrise
Én R5-modellfamilie, to forskjellige strømkonfigurasjoner-
220–240V · 5000W maks
50/60Hz utgang, 7000W overspenning, 5000W bypass og AC-inngang opptil 2500W.
100–120V · 4000W klassifisert
60Hz utgang, 7000W toppeffekt og AC-inngang opptil 1800W.
| Felt | EU-versjon | amerikansk versjon |
|---|---|---|
| AC utgangsspenning | 220–240V | 100–120V |
| Hyppighet | 50/60 Hz | 60 Hz |
| AC-utgang | 5000W maks | 4000W vurdert |
| Bypass | 5000W | 4000W |
| Topp / bølge | 7000W | 7000W |
| AC-inngang | 190–250V, 13A maks, 2500W maks | 90–140Vac, 16A maks, 1800W maks |
Bypass-verdier bør matches med den tilsvarende markedsversjonen: 5000W for EU-konfigurasjonen og 4000W for USA-konfigurasjonen.
Lastfordeling
Bruk AC for høy-utstyr og direkte likestrøm eller USB for kompatibel elektronikk
R5-utgangsgrensesnittet kombinerer regionale AC-uttak med 12V DC og flere USB-tilkoblinger. Separering av lasttyper bidrar til å bevare AC-uttakskapasiteten for utstyr som faktisk krever omformeren.
4000W vurdert · 7000W topp
Bruk 4000W som USAs kontinuerlige-belastningsplanleggingsgrense vist i gjeldende utgangsgrafikk.
12V / 10A · 120W totalt
Direkte DC-utgang for kompatible enheter som ikke krever AC-konvertering.
USB-A pluss USB-C-profiler
USB-A er oppført på opptil 18W; den nåværende USB-C-grafikken viser multi-spenningsprofiler opp til 12V/1,5A.
Beskyttet grensesnittoppsett
Tildekkede uttak og en kompakt kontrollpanelstøttefelt-orientert drift
Frontgrensesnittet grupperer skjermen, strømkontrollene, AC/DC-uttakene og USB-tilkoblingene bak et industrielt-formathus. Kjøpere bør verifisere den nøyaktige stikkontakten til markedsversjonen før godkjenning.
- Sentralt display for driftsstatus
- Tildekkede AC/DC-tilkoblingspunkter
- USB-ladeporter for mindre elektronikk
- Hjul-sideoppsett designet for mobil distribusjon
Kjøretidsplanlegging
5040Wh er energibudsjettet; enhetens kjøretid avhenger av den faktiske lastprofilen
Den nyeste R5-applikasjonsgrafikken identifiserer et 5040Wh LiFePO4-batteri og viser referansekjøringstider for sikkerhetskopiering av hjemmet, utendørsutstyr og digitale enheter. Disse eksemplene er estimater, ikke garantert prosjektkjøring.
- Separer alltid-på belastninger fra periodisk høy-utstyr
- Sjekk motor- og kompressorstartbehov i tillegg til løpende effekt
- Bruk faktisk driftssyklus for matlaging, oppvarming og syklisk utstyr
- Tillat konverteringstap og startladingstilstand
Utvidelse for lengre driftssykluser
Bruk Y5-BAT når prosjektet trenger mer lagret energi enn 5040Wh baseenheten
R5 er bekreftet kompatibel med Y5-BAT-utvidelsesbatterier, med opptil 15 pakker oppført. Utvidelsen er ment å utvide energitilgjengeligheten; den endrer ikke den markedsspesifikke AC-effektvurderingen for R5.
5040Wh intern kapasitet
Start med det interne batteriet når energireserven allerede dekker det nødvendige driftsvinduet.
5040Wh utvidelsesbatteri
Legg til kompatibel batterikapasitet når kjøretid er den begrensende faktoren.
Opptil 15 pakker oppført
Nødvendige kabelspesifikasjoner og testet fastvare eller maskinvareversjoner er ikke gitt for publisering og bør bekreftes per prosjekt.
Industriell og ekstern distribusjon
En 5kWh-plattform på hjul for midlertidig strøm der fast nettilgang er begrenset
Flytt den lagrede-energien til lasten
Bruk hjulet-og-håndtaket for kort-bevegelse mellom lagring, midlertidige arbeidsområder og støttede utendørs utplasseringer.
Planlegg lading og kjøretid før utsendelse
For eksternt arbeid, definer tilkoblet utstyr, forventede driftstimer, miljøeksponering og ladekilde før enheten utplasseres.
Midlertidig plassstrøm
Egnet for utvalgte verktøy og stedsutstyr innenfor den regionale kontinuerlige-utgangsgrensen.
Mobil strømbeholdning
Spesifiser markedsversjon, lasteklasse og lademetode konsekvent på tvers av flåteenheter.
Transportabel energireserve
Bruk en distribusjonssjekkliste som dekker belastninger, kjøretid, ladetilgang og nødvendig dokumentasjon.
Ekstra mobil strøm
Bekreft samtidig etterspørsel og miljøforhold før hendelsesbruk.
Tekniske spesifikasjoner
R5 tekniske spesifikasjoner for anskaffelsesgjennomgang
| Modell | R5 |
|---|---|
| Produkttype | 5040Wh IP54 industriell bærbar kraftstasjon |
| Batterikapasitet | 5040Wh |
| Batterikjemi | LiFePO4 |
| EU AC-utgang | 220–240V, 50/60Hz, 5000W maks |
| amerikansk AC-utgang | 100–120V, 60Hz, 4000W klassifisert |
| Topp / bølge | 7000W |
| EU-omkjøringsvei | 5000W |
| USAs bypass | 4000W |
| EU AC-inngang | 190–250V, 50/60Hz, 13A maks, 2500W maks |
| amerikansk AC-inngang | 90–140Vac, 16A maks, 1800W maks |
| Solinngang | Opptil 2100W |
| 12V DC utgang | 12V / 10A / 120W totalt |
| USB-A-utgang | 5V/3A, 9V/1,8A, 12V/1,5A; 18W maks i strømutgangsgrafikk |
| USB-C-utgang | 5V/3A, 7V/2,4A, 9V/1,8A, 12V/1,5A profiler vist |
| Beskyttelsesvurdering | IP44 |
| Dimensjoner | 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 tommer |
| Nettovekt | 68,3 kg / ca. 150.57 lb |
| Utvidelsesbatteri | Y5-BAT 5040Wh; opptil 15 pakker oppført som kompatible |
IP54 er en bekreftet R5-spesifikasjon. Hvis kjøperen trenger en spesifikk ingress-beskyttelsesrapport, sertifiseringsomfang eller markedsoverholdelsesdokument, be om det gjeldende dokumentet for den bestilte SKU-en før forsendelse.
Håndteringsplan
68,3 kg vekt gjør hjul nyttige, men løfting og transport trenger fortsatt planlegging
R5-chassiset måler 852,5 × 512 × 502 mm. Bruk disse dimensjonene når du planlegger kjøretøylasting, lagerganger, hylledybde, tilgang til stedet og teamhåndtering.
- Lengde: 852,5 mm / 33,6 in
- Bredde: 512 mm / 20,2 tommer
- Høyde: 502 mm / 19,8 tommer
- Nettovekt: 68,3 kg / ca. 150.57 lb
Regional pakke-Ut
EU- og USA-pakkegrafikk viser forskjellige tilbehørssett
Det siste R5-emballasjematerialet bør leses etter markedsversjon i stedet for å kombinere alle kabler i én universell pakkeliste.
AC + solcellekoblingssett
Viser kraftstasjon, AC-ladekabel, MC4-til-Anderson-kabel, brukerhåndbok og garantikort.
Ytterligere adapterbaner vist
Viser AC-ladekabel, Anderson-7909-kabel, Anderson-MC4-kabel og brukerhåndbok/garantidokumenter.
Frys kabelmengde, nøyaktig koblingstype, nettplugg, manuell språk og garantitekst i det endelige tilbudet og innkjøpsordre.
Aldringstest og frigjøringsinspeksjon
R5 fabrikksjekker bør være knyttet til den eksakte regionale ordrekonfigurasjonen
Det modellspesifikke-fabrikkbildet viser R5-enheter på en-aldringstest- og QC-inspeksjonslinje. En grossistutgivelsesplan bør verifisere den bestilte spenningsversjonen, strømgrensene og tilbehørspakken i stedet for å sjekke modellens identitet alene.
- Bekreft R5-identitet, 5040Wh kapasitet og markedsversjon
- Bekreft 5000W EU- eller 4000W US-utgangskonfigurasjonen som bestilt
- Sjekk 7000W toppoppførsel og regionale AC-inngangsgrenser
- Inspiser AC, 12V DC og USB-utgangsfunksjoner
- Match IP54-ordlyden og eventuelle nødvendige bevis for å bestille dokumenter
- Bekreft Y5-BAT-utvidelseskrav og den markedsspesifikke pakkelisten
Grossistprosjektkort
Bulk R5-tilbud trenger markedsversjon, arbeidsoppgaver og miljø definert på forhånd
Vi leverer R5 til industrielle distributører, utleieflåter, prosjektkjøpere og private{1}}merkeprogrammer. En nyttig tilbudsforespørsel bør definere hvordan enheten skal flyttes, lades og lastes i måloperativmiljøet.
EU eller amerikansk elektrisk versjon
Oppgi krav til destinasjonsland, spenning, frekvens og stikkontakt.
Last og driftstimer
Liste samtidig utstyr, oppstartsbehov og forventet daglig kjøretid.
Eksponering og IP-bevis
Oppgi om prosjektet krever formell IP-dokumentasjon eller andre samsvarsregistre.
Antall og private label
Bekreft volum, merkevarebygging, emballasje, dokumenter, Y5-BAT-krav og leveringsmål.
Ofte stilte spørsmål
Spørsmål om kjøp av R5 industrikraftverk
Ofte stilte spørsmål (FAQ)
Spørsmål: Er R5 kraftstasjon IP54?
A: Ja. IP54 er en bekreftet R5-produktspesifikasjon. Hvis et prosjekt trenger et rapportnummer eller formelt testbevis, be om det gjeldende dokumentet for den bestilte SKUen.
Spørsmål: Er R5 en 5000W kraftstasjon i alle markeder?
A: Nei. Den gjeldende EU-versjonen viser 5000W maksimal AC-effekt. Den nåværende amerikanske versjonen viser 4000W nominell AC-utgang. Begge viser 7000W topp- eller overspenningseffekt.
Spørsmål: Hvor mye AC-ladestrøm støtter R5?
A: EU-bildet viser opptil 2500W AC-inngang. Det amerikanske bildet viser opptil 1800W AC-inngang.
Spørsmål: Hvilken solinngang støtter R5?
A: Den gjeldende verifiserte produktmatrisen viser solenergi på opptil 2100W for R5. Bekreft arrayspenning, strøm og koblingsarrangement for prosjektet før kjøp.
Spørsmål: Kan R5 bruke Y5-BAT utvidelsesbatterier?
A: Ja. R5 er bekreftet kompatibel med Y5-BAT, med opptil 15 pakker oppført. Kabelspesifikasjoner og testet fastvare- eller maskinvareversjoner bør bekreftes for det endelige systemet.
Spørsmål: Hvor stor og tung er R5?
A: R5 måler omtrent 852,5 × 512 × 502 mm og har en nettovekt på 68,3 kg.
Spørsmål: Kan jeg kjøpe R5 industrielle kraftverk engros?
A: Ja. Grossistprosjekter kan gjennomgås fra mengde, destinasjonsmarked, elektrisk versjon, lastprofil, miljø, ladeplan, utvidelseskrav, merkevarebygging, emballasje og dokumentbehov.
Spørsmål: Hva skal jeg gi for et bulktilbud på R5?
A: Oppgi destinasjonsland, mengde, spennings- og stikkontaktstandard, utstyrsliste, drifts- og oppstartsbehov, driftsmiljø, kjøretidsmål, solenergiplan, Y5-BAT-antall, merkevarebygging, emballasje og nødvendige samsvarsdokumenter.
Oppgi destinasjonsland, mengde, spennings- og stikkontaktstandard, utstyrsliste, drifts- og oppstartsbehov, driftsmiljø, kjøretidsmål, solenergiplan, Y5-BAT-antall, merkevarebygging, emballasje og nødvendige samsvarsdokumenter.
Be om et tilbud
Konfigurer et R5 industrielt kraftsystem rundt destinasjonsmarkedet og driftssyklusen
Del markedsversjonen, kvantiteten, spennings- og stikkontaktstandarden, tilkoblet utstyr, kontinuerlige og oppstartsbelastninger, driftsmiljø, målkjøringstid, solenergiplan, Y5-BAT-krav, merkevarebygging, emballasje og samsvarsdokumentbehov for teknisk og kommersiell gjennomgang.
Populære tags: 5kwh ip44 industriell bærbar kraftstasjon, Kina 5kwh ip44 industriell bærbar kraftstasjon produsenter, fabrikk
