Bærbare kraftstasjoner for camping, hjemmebackup og industriell bruk
Vi produserer LiFePO4 bærbare kraftstasjoner for engros-, OEM- og prosjektinnkjøp. Utvalget dekker 288Wh til 5040Wh batterikapasitet og 350W til 6000W nominell vekselstrøm, med produktfamilier for camping og mobilbruk, backup av hjemmet og industrielle arbeidsplasser. Velg produktfamilien som passer til applikasjonen din, og sammenlign deretter individuelle modeller etter effektklasse og regional elektrisk konfigurasjon. For distributører og merkevarer kan den endelige bestillingen også matches til destinasjonsmarkedet, kvantitet, emballasje og private{8}}krav.
-
3600W IP54 industriell bærbar kraftstasjon• 3072Wh LiFePO4 batterikapasitet
• 3600W nominell AC-utgang / 7000W overspenning
• Bekreftet IP54 beskyttelsesgrad
• EU AC ladeinngang opp til 2500W
• amerikansk AC-ladeinngang opptil... -
6000W 4608Wh Industrikraftverk• 4608Wh LiFePO4 batterikapasitet
• 6000W høyspenningsvekselstrøm-utgang
• 7200W overklokke / 9000W overspenningseffekt
• US 120V/240V og EU 230V konfigurasjoner
• Solar ladeinngang... -
5kWh utvidbar hjemme-backup kraftstasjon• 5040Wh LiFePO4 backup-kapasitet for hjemmet
• EU-effekt opp til 5000W / USA opp til 4000W
• 7000W overspenningseffekt for oppstartsbelastninger
• EU AC-inngang 2500W / US-inngang... -
2500W utvidbar hjemme-backup kraftstasjon• 2048Wh LiFePO4 batterikapasitet
• 2500W nominell AC-utgang / 5400W overspenning
• AC ladeinngang opptil 1600W
• Solar ladeinngang opptil 2100W
• 12V/30A Anderson høy-strømutgang
•... -
2000W utvidbar hjemme-backup kraftstasjon• 1024Wh LiFePO4-batteri med 3500+ sykluser
• 2000W nominell AC-utgang / 4500W overspenning
• Kan utvides med Y2-BAT, opptil 15 pakker
• AC-ladeinngang opptil 1400W
• Solar ladeinngang... -
1024Wh LiFePO4 Home Backup Power Station• 1024Wh hjemmereserveenergikapasitet
• 2000W nominell AC-utgang / 4500W overspenning
• EPS bypass overføringstid Mindre enn eller lik 20ms
• AC-ladeinngang opptil 1400W
• Solar... -
2400W 2232Wh Solar GeneratorY024|2400W / 2232Wh 2400W bærbar kraftstasjonsprodusent for komplett felt-kraftdistribusjon Y024 kombinerer 2232Wh energilagring med 2400W nominell AC-effekt, 2600W boost-kapasitet og 4500W...
-
2232Wh USB-C kraftstasjon med høy kapasitet• 2232Wh energilagring med høy-kapasitet
• 2400W vurdert / 2600W boost AC-utgang
• 4500W overspenningseffekt for oppstartsbelastninger
• USA 120V og EU 230V utgangsversjoner
• AC... -
1500W 1488Wh LiFePO4 Solar Generator• 1488Wh LiFePO4 batterikapasitet
• 1500W nominell AC-utgang
• 1700W boost / 3600W toppeffekt
• AC ladeinngang opptil 400W
• Solar ladeinngang opptil 480W
• 140W USB-C pluss 12V... -
1200W 992Wh LiFePO4 Campingkraftstasjon• 992Wh LiFePO4 batterikapasitet
• 1200W nominell AC-utgang
• 1500W forbedret / 3600W toppeffekt
• AC ladeinngang opptil 300W
• Solar ladeinngang opptil 240W
• USB-A, USB-C og 12,8V... -
700W hurtigladende bærbar kraftstasjon• 576Wh bærbar strømkapasitet
• 700W nominell AC-utgang med 1200W overspenning
• AC ladeinngang opptil 400W
• Solar ladeinngang opptil 240W
• USB-A- og USB-C-utgangsporter
•... -
Kompakt 350W LiFePO4 bærbar kraftstasjon• 288Wh LiFePO4-batteri
• 350W nominell AC-utgang med 600W overspenning
• Opptil 140 W USB-C-utgang
• MPPT solenergiinngang opptil 240W
• 120V eller 230V markedsversjoner
•...
Velg bærbare kraftstasjoner etter applikasjon
Bruk applikasjonen til å begrense produktfamilien først, og sammenlign deretter modellene innenfor dette området etter effekt, batterikapasitet og regional elektrisk konfigurasjon.
| Produktutvalg | Batterikapasitet | AC-utgang | Hovedprioritet for kjøp |
|---|---|---|---|
| Campingkraftverk | 288Wh–2232Wh | 350W–2400W | Portabilitet, lastdekning, solcellelading og mobilbruk |
| Hjem backup kraftstasjoner | 1024Wh–5040Wh | 2000W–5000W maks, avhengig av regional SKU | Kjøretid, husholdningsbelastninger, EPS og utvidelseskrav |
| Industrielle kraftverk | 3072Wh–5040Wh | 3600W–6000W | Høye-strømbelastninger, mobilitet, spenningskonfigurasjon og driftsmiljø |
Elektriske spesifikasjoner kan variere avhengig av regional SKU. Bekreft destinasjons-markedsversjonen før du fullfører spenning, ladeinngang, stikkontaktkonfigurasjon eller maksimal utgang.
Strømutgang og batterikapasitet løser forskjellige problemer
En kraftstasjon kan ha nok lagret energi, men utilstrekkelig invertereffekt, eller nok effekt, men for lite energi til den nødvendige driftstiden. Begge verdiene må kontrolleres samtidig.
Bruk kontinuerlig utgang for samtidige AC-belastninger og sjekk oppstarts- eller overspenningsbehov separat for motorer, kompressorer og annet utstyr med høy-start-strøm.
Bruk batterikapasitet sammen med faktisk belastning, driftssyklus, konverteringstap og startlading når du estimerer kjøretid.
Definer applikasjonen
Spesifiser camping, bruk av bobiler, sikkerhetskopiering av driftsstans i hjemmet, arbeid på arbeidsplassen, utleie, beredskap eller annen bruk.
List tilkoblede laster
Gi løpende effekt, oppstartsbehov og utstyret som forventes å fungere samtidig.
Angi kjøretidsmålet
Beregn driftstiden mellom ladinger, velg deretter kapasitet og eventuelle kompatible utvidelseskrav.
Bærbar kraftstasjonsprodusent for engros-, bulk- og OEM-prosjekter
Vi produserer bærbare kraftverk for distributører, importører, merkevarer og prosjektkjøpere. Når produktet og den regionale versjonen er valgt, kan kommersielle krav fullføres for engrossalg, private-etiketter og massebestillinger.
Engros og distribusjon
Bekreft produktfamilien, destinasjonsmarkedet og bestillingsmengden før du ber om det kommersielle tilbudet.
Private Label
Definer logo, merking, emballasje og manuelle-språkkrav for den godkjente produktkonfigurasjonen.
Masseprosjektbestillinger
Bekreft mengde, leveringsdestinasjon, emballasjeomfang og nødvendige kommersielle eller samsvarsdokumenter.
Match den elektriske versjonen til destinasjonsmarkedet
Spenning, frekvens, stikkontaktkonfigurasjon og ladegrenser varierer etter modell og regional versjon. Utvalget inkluderer 120V, 230V og utvalgte 120/240V konfigurasjoner, så destinasjonsmarkedet bør bekreftes før den endelige SKUen velges.
Legg til batterikapasitet når kjøretid er den begrensende faktoren
Ekspansjonsbatterier øker lagret energi på kompatible systemer; de øker ikke automatisk omformerens utgang. Kompatibiliteten må kontrolleres etter kraftstasjonsmodell og batterimodell.
Bruk baseenheten når den allerede passer
En konfigurasjon med fast-kapasitet er det enklere valget når den valgte modellen allerede dekker den nødvendige ytelsen og driftstiden.
Legg til et kompatibelt utvidelsesbatteri for lengre driftstid
Y1 støtter Y2-BAT og R5 støtter Y5-BAT. Velg utvidelsesbatterier etter bekreftet kompatibilitet, ikke etter kapasitet alene.
Kvalitet og ordreverifisering før masseproduksjon
Før masseproduksjon må du bekrefte den godkjente produktversjonen, merkevaren, emballasjen, nødvendige dokumenter og inspeksjonskriterier slik at produksjonsordren samsvarer med konfigurasjonen som ble akseptert under prøvetaking eller pilotgjennomgang.
Godkjenning og dokumentasjon
- Godkjent modell og regional SKU
- Prøve- eller pilotkonfigurasjon
- Merkevarebygging, etiketter og manuelt språk
- Nødvendig samsvarsdokumentasjon
Kvalitet og forsendelsesbekreftelse
- Gjeldende kvalitets- og testkrav
- Tilbehør og ladekabler
- Emballasjekonfigurasjon
- Ordrebekreftelse før-forsendelse
Hva skal inkluderes i en RFQ for en bærbar kraftstasjon
En komplett RFQ gjør modellvalg og tilbud mer nøyaktig ved å kombinere de viktigste tekniske kravene med det kommersielle ordreomfanget.
Ofte stilte spørsmål om bærbare kraftstasjoner
Ja. Vi produserer bærbare kraftstasjoner for B2B-, engros-, bulk- og OEM-prosjekter. Bærbare solcellepaneler leveres som matchet tilbehør.
Serien med bærbare kraftstasjoner dekker batterikapasiteter fra 288Wh til 5040Wh, avhengig av produktkategori og modell.
Rekkevidden når 6000W AC-utgang med SP-6000 industrikraftverk. Modeller med lavere-effekt er tilgjengelig for camping, sikkerhetskopiering av hjemmet og andre krav til mobilstrøm.
Velg campingmodeller når portabilitet og mobilbruk er primære, sikkerhetskopieringsmodeller for hjemmet når husholdningslastdekning og kjøretid er hovedkravene, og industrielle modeller for høyere-strømbelastning og arbeidsplasser.
Nei. Utvidelsen er modell-spesifikk. Bekreft kraftstasjonsmodellen og det kompatible ekspansjonsbatteriet før du konfigurerer ekstra kapasitet.
Nei. Elektrisk konfigurasjon varierer etter modell og regional versjon. Bekreft destinasjonsland, spenning, frekvens og kontaktkrav før du bestiller.
Med utsikt over utallige små fjell (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. er en av de mest pålitelige produsentene og leverandørene av bærbare kraftstasjoner i Kina. Med et profesjonelt produksjonsteam er vi i stand til å møte behovene til flertallet av kundene våre. Ta gjerne engros bulk bærbare kraftstasjoner av høy kvalitet laget i Kina her fra fabrikken vår.